1- میوه

شما می توانید میوه هایی مانند موز ، سیب ، گواوا و سایر میوه ها را به عنوان یک میان وعده فوق العاده قبل از خواب میل کنید ، زیرا میوه ها فواید زیادی برای سلامتی دارند زیرا غنی از مواد معدنی ، فیبرها و ویتامین های مفید برای سلامت بدن هستند.

میوه های مفید قبل از خواب

 

2- ماست

میان وعده عالی دیگر در نیمه شب ، اگر قبل از خواب احساس گرسنگی می کنید ، می توانید یک کاسه ماست بخورید و به آن میوه های تازه اضافه کنید تا علاوه بر طعم عالی ، برای سلامتی مزایای بیشتری داشته باشد.

قبل از خواب چه بخوریم

3- شیر

در صورت احساس گرسنگی می توانید شیر بدون چربی را بخورید ، زیرا علاوه بر تأمین مواد مغذی مفید بدن مانند کلسیم و ویتامین D به آرامش اعصاب و خواب کمک می کند.

بهترین میان وعده های قبل خواب

4- ذرت بو داده

پاپ کورن یک وعده غذایی کم کالری است که از غلات کامل تهیه می شود ، سرشار از فیبر است که برای بدن مفید است و برای مدت طولانی تری احساس سیری به شما می دهد.

قبل از خواب چه بخوریم

5- شکلات تلخ

سرشار از مواد مغذی که باعث آرامش اعصاب و بهبود خلق و خو می شوند ، همچنین با قند شیرین نمی شود و بنابراین بدن کالری اضافی دریافت نمی کند و بدون هیچ گونه افزایش وزن احساس سیری به بدن می دهد.

خوراکی های مفید قبل از خواب

6- پنیر

برای افزایش ارزش غذایی می توانید مقدار کافی پنیر بخورید و مقداری سبزیجات به آن اضافه کنید ، زیرا پنیر حاوی پروتئین و چربی است که می تواند به مدت طولانی احساس سیری را به شما القا کند و باعث خواب خوب شود.